Sevgiliyle Oynanabilecek Mobil Oyunlar Nelerdir?

Uzak ilişkilerde ya da genel olarak ilişkilerde çiftler birbirleri ile online olarak sıklıkla oyun oynamaktadırlar. Erkeklerin zaten boş zamanlarını oyunla geçirdiklerini düşünürsek, bu konuda günümüzde kadınlar da oyun kavramına daha da yakınlaşmışlardır. Biz de sizlere sevgiliniz ile oynayabileceğiniz mobil oyunlardan kısaca bahsettik. Eğer düşünürseniz, yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sevgiliyle Oynanabilecek Mobil Oyunlar Nelerdir?

1-)The Sims

The sims aslında uzun zamandır hayatımızda olan bir oyun. Yakın zamanda çıkan the sims 4 ise çok fazla oyuncusu olan bir oyun olmasının yanında, bir kesim tarafından çok sevilen ve yine bir o kadar da sevmeyeni olan bir oyundur da diyebiliriz. Bizce eğlenceli. Özellikle uzun karakter yaratma aşamasından sonrası.

2-)Guitar Hero Live

Bu çiftlerin birbirleri ile ne kadar uyumlu olduğunu çiftlere gösteren bir uygulama desek sanırım yanlış söylemiş olmayız. Neden mi? Hiç sevgiliniz ile şarkı söylediniz mi? Hayırsa hemen indirmenizi ve bol bol eğlenmenizi istiyoruz!

3-)Cities: Skylines

Bu oyun için çiftlerin kendilerine ait bir şehir yarattığını söylesek yanlış olmaz. Oldukça keyifli ve güzel vakit geçirilebilecek bir oyun. Eğer sevgiliniz ile ne oynayabileceğiniz konusunda emin değilseniz, citiesi size tavsiye ediyoruz.

4-)Tavla

Mobil ve online olarak oynanabilecek birçok oyun var fakat tavlanın yeri oldukça ayrı. En nihayetinde daha telefon yokken tavla vardı değil mi?  Çiftlerin saatlerce bıkmadan oynayabilecekleri bir oyundur tavla. Aynı zamanda strateji geliştirmek ve hızlı düşünmeyi sağlaması da cabası. Çünkü bazen ilişkilerde lazım olabiliyor. 

5-)Borderlands

Borderlands oyununun içindeki co-op mekanikleri sayesinde gayet keyif alarak, eğlenerek oynayabileceğiniz bir oyun. Sevgiliniz ile yardımlaşma, görev birliği gibi ilişkinin getirilerini aslında oyun ön plana çıkarmış diyebiliriz. Sevgiliniz ile başında uzun süre vakit geçirebileceğiniz güzel bir oyun.

Sevgiliyle Oynanabilecek Sözlü Oyunlar

Sevgiliyle yüz yüze oynanabilecek çok az oyun bulunmaktadır. Yani en azından eğlenceli kalabalık arkadaş grubu oyunları gibi olmuyor iki kişilik oyunlar. Biz sizin için eğlenebileceğiniz ve çok bilinmeyen iki oyundan bahsettik. Umarız hoşunuza gider.

1-)Ben Yapmadım

Bu oyun kalabalık olarak oynandığı gibi iki kişi de oynanabilecek bir oyundur. Burada sadece iki kişi karşı karşıya oturuyorsunuz ve ortada bir içki şişesi duruyor. İlk başlayan kişi hiç yapmadığı bir şey söylüyor ve, mesela ben hiç …. yapmadım diyor. Eğer karşıdaki kişi yaptıysa bir shot içiyor yapmadıysa da içmiyor ve oyun ona dönüyor. Hem birbirinizi tanımanız hem de iki kişilik eğlence için oldukça ideal bir oyun.

2-)Sor Bakalım

Soyun bakalım tamamen alkolle oynanan bir oyundur. Bu oyunda öncelikle bir sınır belirlemeniz gerekmektedir. Oyunun içerisinde soyunmak olduğu için, taraflar nereye kadar soyunmak istiyorsa o şekilde anlaşma sağlanarak başlıyorsunuz. Alkolle veya alkolsüz oynanabildiğini de ekleyelim. Bu oyunda öncelikle seçilen kişi karşısındakine sarhoş mu çıplak mı diye soruyor. Karşısındaki sarhoş derse genel kültür, şahsi veya genel olarak bir soru soruyor. Mesela 2002 Dünya kupasını hangi takım aldı? Karşısındaki kişi bilmiyorsa eğer bir shot içiyor. Sonra soru diğer kişiye geçiyor ve bu şekilde devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *